Menu

Nelowy świat

"Bo wiesz, chodzi o to, że ja zawsze chciałem, żebyś mi przeszkadzała. Że każdego wieczora kładąc się spać włączałem głos w telefonie, bo wiedziałem, że możesz w środku nocy zadzwonić i będę chciał wtedy przy Tobie być. Że ja czekałem na to, abyś mi przeszkadzała, żebyś mnie potrzebowała i bez przerwy mi się narzucała. Nie bądź nigdy z kimś, kto nie chce tego wszystkiego."

Lubię kiedy kobieta...

nela1812

"Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu,kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu,gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała bledniei wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie.Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi,gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi,gdy krótkim, urywanym oddycha oddechemi oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem.I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabraniaprzyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądaniazwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia,gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia.Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mniewyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie,a myśl moja już od niej wybiega skrzydlataw nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata." ~ Przerwa-Tetmajer

 

Siedzisz sobie spokojnie w fotelu i pijesz wodę z lodem, gdy wchodzę do pokoju odziana w czarną bieliznę i pończochy. Podchodze do mojego Pana i siadam na Pana kolanach okrakiem twarzą do Pana. Muskam delikatnie Twoje wargi zostawiając na nich ślady czerwonej szminki. Odpinam guziki w Pana koszuli i schodze ustami coraz niżej i niżej za odsłanianym ciałem. Wsuwam się między Pana kolana tak że teraz kucam przed Panem. Chwytam zamek w spodniach zębami i ciągne go w dół,  moje palce delikatnie wchodzą w przestrzeń między guzikiem a materiałem bokserek i go rozpinają. Wyjmuje Pana kutasa i niemal od razu witam go ciepłymi i spragnionymi wargami. Muskam go nimi czule a opuszkami troche go łaskocze. Widzę jak powolutku rośnie pod wpływem moich pieszczot. Spoglądam Panu głęboko w oczy - Czy zechcesz dziś Panie użyć swojej Zabaweczki? - wkładam go do ust i tak trwam masując go językiem, wyczekując odpowiedzi.

 

 

Lolitka

© Nelowy świat
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci